ALF HoN Türkiye - ALF Sanal Akademi terfi toplantısı

ALF HoN Türkiye - ALF Sanal Akademi terfi toplantısı

5 Ocak 2021'de ALF Yönetici Ekibi ile 15 Ekim 2020'den beri resmi olarak devam eden "ALF Sanal Akademi" projesinin statüsünü yükseltmek ve Proje Liderleri Platformu olan Etkinlikler ve Takvim hakkında görüşmek için bir toplantı düzenlendi.  Toplantı ana gündemi Kapasite Geliştirme, Görünürlük ve İletişim, Uygulama ve Raporlama üzerineydi. ALF İdari Ekibi temsilcileri Justine Louis ve Bayan Alba Navas, ALF HoN Türkiye tarafından sunulan projeyle önemli ölçüde ilgilendikleri için Sayın Necdet Sağlam ve ekibini tebrik ederek oturumu açtı. 

Toplantıya S&G International Association AISBL Brüksel ve Eskişehir Sivil Toplum ve Kalkınma Enstitüsü (ACSDI) Başkanları ve ana temsilcileri Sn. Gürkan Akçaer ve Sn. Necdet Sağlam başkanlık etti.

Toplantı tutanakları:

1) Etkinlikler ve Takvim

Yeni tarihler ve bütçe tahsisi ve faaliyet zamanlaması değişiklikleri için değişiklik talepleri içeren bir Çalışma Planı gönderilmelidir. Finans Departmanı talebi değerlendirecek ve değişikliklere göre bütçeyi yeniden tahsis edecektir.

2) Proje Liderleri Platformu

ALF onaylı projelerin proje liderleri arasında başarılı hikayeleri paylaşmak ve sinerji yaratmak için bir Platform paylaşılacaktır.

3) Raporlama Konusunda Kapasite Geliştirme

Mayıs- Haziran'da, Mali Rapor ve İşlem Listesinin nasıl doldurulacağını değerlendirmek için ALF Ekibi ile bir Kapasite Geliştirme yapılacaktır.

4) Görünürlük ve İletişim

Proje hedeflerini tanıtmak için 1-3 dakikalık bir video gönderin.

Tanıtılacak herhangi bir etkinlik olacaksa, bağlantıyı ALF resmi kanallarında paylaşılacak ALF iletişim ekibi ile paylaşın.

 ALF Web sitesinde, "Kaynak" sesi altında, kursları, kullanılan materyalleri, faaliyetleri, halka açık etkinlikleri ve dahil olan kişileri tanıtmak için Kültürlerarası Araştırma Merkezi bulunabilir.

5) Uygulama Raporu

Her 2 ayda bir sunulmalıdır. Proje açıklaması + takip edilerek yapılabilir.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.