10. Akdeniz Gazetecilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

10. Akdeniz Gazetecilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

10. Akdeniz Gazetecilik Ödülleri  Ürdün Prensesi Rym Ali  tarafından uluslararası bir tören ile Brükselde Avrupa Parlemantosunda açıklandı.Ödül töreni Akdeniz Gazetecilik ödülü sahiplerini;Avrupa -Akdeniz bölgesinden genç liderleri,sivil toplum ve uluslararası organizasyon temsilcilerini bir araya getirdi.

10. Akdeniz Gazetecilik Ödüllerinin sahipleri jüri üyeleri  tarafından ödül törenin düzenlendiği gün içinde seçildi.  Prenses Rym Ali başkanlığındaki uluslararası 2017 jüri komitesi şu kişilerden oluştu: Naglaa Emary,medya uzmanı ; Gisele Khoury,  Samir Kassir Vakfı Başkanı ; Robert Parsons, Kıdemli France 24 Editörü ; Paola Parri, General of COPEAM Başkan Yardımcısı ; Michael Thoss, Uygarlık Birliği; ve  Boyko Vassilev, Bulgar Ulusal Televizyonu .

10. Akdeniz  Gazetecilik Ödülleri Sahipleri

BASIN KATAGORİSİNDE

Annalisa Camilli

ÇEVRİMİÇİ MEDYA KATAGORİSİNDE

Umberto Bacchi

RADYO VE TELEVİZYON KATAGORİSİNDE

Jaafar Abdul-Karim

FOTOÐRAF KATAGORİSİNDE

Darrin Zammit

ÖZEL ALIMNI KATAGORİSİNDE

Iason Athanasiadis

Ödüller Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın 

Ödül Töreni Fotoğrafları İçin Tıklayın

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.