İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi

Gençlik Meclisi 5. Döneminde,     İstanbul’da yaşayan beş milyon gencin topluma, bilime, kültüre, sanata ve spora dair  konulardaki gelişimlerine ilişkin programlara ve faaliyetlere katılımlarını gerçekleştirmeyi ve bu konularda söz sahibi olmalarını hedeflemektedir.   Yeni dönemde  %35 oranında lise temsilcisini %40 oranında ise bayan temsilciyi bünyesinde bulunduran Gençlik Meclisi İstanbul’daki bütün gençlik yapılarını temsil eden bir yapıya kavuşmuştur.       Yeni dönemde oluşturulan mükemmellik politikası ve kalite süreçleri ile kurumsal bir yapıya  kavuşacak olan Gençlik Meclisi, meclis yönetim sistemi (MYS) ile üyelerinin ve İstanbul’da yaşayan  diğer gençlerin doğrudan yönetime katkıda bulunmalarını sağlayacaktır.

Telephone: 00902125141176 Fax: 00902125141174 E-Mail: mustafaerdagi@gmail.com E-Mail (2): mustafaerdagi@yahoo.com E-Mail (3): info@ibbgenclikmeclisi.com E-Mail (4): mehmetbesir.akinci@gmail.com Mobile Phone: +905326528747 Website: http://www.ibbgenclikmeclisi.com

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.